Diary

Hlody

6. října 2013 v 20:16 | Aurewen
Zdravíčko.
Právě teď bych si měla vtloukat do hlavy chemii, jenže jelikož jsem blbá a vyloženě si říkám o další kouli z tohoto mnou opravdu milovaného předmětu, tak tady sedím, čumím a plácám se tu s tímhle. V poslední době jsem si prošla jedním hnusným obdobím a vím, že jsem problém vyřešila tak, že jsem ho vlastně "odložila na dobu pozdější", což je ode mě naprosto hloupé, sobecké a bezcitné, jelikož vím jak to dopadne. Ale dost s depresivními záležitostmi. Chystám se začít koukat na My Little Pony a přijít na kloub tomu velkému haló, které s tím všichni mají a stále přetrvává. Jako největší swážer jsem si taky (znovu)založila ask.fm a tak budu nedočkavě čekat na haldu vašich otázek. Dnes jsem si taky našla zábavu v kochání se nad peněženkami a kabelkami Iron Fist. Nechutně drahé a krásné. A taky téměř k nesehnání. Došla jsem ke stadiu kdy, už mám vybrány favoritky mezi nimi (možná, že když se na Vánoce zadaří, tak ať mám přehled, no). Absolutně se mi nechce zítra do škůly. Že já jsem na ten gympl vůbec lezla. Taky si suším další růži, hodila by se mi nějaká hezká skleněná vázička, jelikož takhle na poličce je skladovat nechci. Taky v poslední době zase žeru jako kyselina.. A stejně prostě musím shodit. Povinně, od příštího týdne chodím do posilky (fuj, už jen z té představy je mi mdlo). Příští týden jdu k zubařce (z toho je mi už dvakrát tak mdlo). A neuvěřitelně nechápu matematiku a fyziku. Ještě čtyři roky, ještě čtyři.Nejsou dokonalé? Které se vám líbí víc?

Udělejte mi radost, ať se taky pořád nenudím

Novinky stereotypu

26. srpna 2013 v 22:42 | Aurewen
Stůl mi zdobí obrovská černá kráva o které můj rodič tvrdí, že je to tiskárna, skener, kopírka a já nevím co všechno v jednom. Mám pocit, že zvířata které chci nakrmit, mi chtějí sežrat ruku, zatímco od ostatních si poslušně vezmou nabízené jídlo. Opravdu, už si ze mě dělají srandu, že mi tu ruku Hermann, jinak řečeno srnka (nebo co já vím, co to bylo) nesežere. Já viděla jeho krvežíznivý odlesk v očích. Neumím hrát bowling. V DM jsem poprvé koupila hennu a v tescu přikoupila červenou papriku, zasvěcení ví, že do henny se přidává pro větší intenzitu barvy. Má drahá polovička na mě však vyvalila oči a dělala si ze mě srandu, že si hodlám kebuli barvit paprikou, nebo něco na ten způsob. Taky jsem v tescu omrkla, jestli tam stále mají ty božské zebrované sešity, které si plánuji pořídit. Začala jsem hrát social life na ksichtknížce. A s mou drahou polovičkou jsme se vytvořili v simících. Já jsem tam samozřejmě asi tak tisíckrát krásnější než ve skutečnosti :D A dnes se mé sny nesly v duchu The Walking Dead, aneb všude samí zombíci, jen jsem měla svou vlastní skupinu na přežívání, z původní sestavy zbyl jen Hershel a Andrea (a to jsem ji nikdy neměla ráda, fakt štěstí). Toť menší shrnutí, včerejšího dne.

Poroučím se, Lorien

Lhostejnost

25. srpna 2013 v 1:04 | Lorien

Znáte takové ty chvíle, kdy jen sedíte, čumíte do blba a přemýšlíte o tom jak to v následujících dnech bude? Tak přesně takové teď prožívám. Doma jen čumím, nevím do čeho bych píchla. Ven bych klidně šla. On by se někdo určitě našel, kdybych pár lidí obvolala, jenže ono to nemá ani cenu, když jsem taková polochcíplá. A to jsem myslela, že když půjdu ven sama jen se psem, tak se trochu vzpamatuju. Ani prd, beze změny. Prošla jsem si hřbitov, už dlouho jsem tam nebyla. Opravdu už se těším na podzim, ráda bych se na hřbitově prošla v takový ten hezký podzimní večer, kdy by byl osvětlen světlem tisíců svíček. Ovšem ne na Dušičky, to je tam přelidněno. Děsí a zároveň mě těší (haha, to mě rychle přejde) představa školy. Jsem zvědavá, jak já osoba děsící se kontkatu s cizími lidmi, pochodí při nástupu do nové školy a třídy plné cizích děcek. Mimochodem, co bych tak ještě před tím prvním školním dnem chtěla stihnout? Nabarvit se, koupit si něco na sebe a přežít obecní slavnosti. Pak už mě čeká zmíněný školní den a to budu muset zvládnout nějaké vyřizování, nákup školních potřeb (třikrát hurá) a shánění učebnic. A v neposlední řadě.. budu se muset zkusit nějak horko těžko začlenit do třídy a ideálně najít někoho podobně střeleného (ano i vy mi budete držet palce). A 6. mě taky čeká hornický den v Havířově, který mi někdo (ehm, nejmenujeme) dokázal znechutit a nijak moc se na něj netěším, pokud se tam teda dostanu. Uvažuju, že bych se na něj nakonec vyprdla. Teda bude mi to asi trochu líto, protože s jednou osobou jsme se neviděli asi měsíc, ale tak snad by se mi podařilo udělat si na ni potom čas samostatně. A sehnat peníze na cestu (zatleskejme si všichni, kteří již nemáme kapesné). V současné době si tu pouštím písničky interpretů které už neposlouchám, ale poslouchala jsem dost, stručně řečeno, takové ty srdcovky, které snad nikdy neomrzí :)

Poslechněte si ↓
x My Chemical Romance - Helena
x 30 Seconds to Mars - The Kill
x My Chemical Romance - Welcome To The Black Parade
x Green Day - 21 Guns

PS. Jo jsem sračka, k tomu všemu ještě emařská
PS2. Jo, od teď jsem Lorien

Festivaly, léto

22. ledna 2013 v 17:57 | Aurewen
Chci léto a prázdniny..
Nebo aspoň jaro.. Bože můj, jak já chci jet někam na festival.. poznat nějaké nové lidi.. Kvákám o tom v jednom kuse jak rodičům, tak i kamarádkám (že Elladon? :D). Rodiče mě samozdřejmě nechtějí pustit. "Proboha, určitě tě tak pustím k těm feťákům tak!" já vám dám feťáky! Jsou to mí vrstevníci, inteligentní lidé kteří mají stejný hudební vkus jako já. Jasně , že tam je sem tak i nějaká smažka, ale ty jsou všude! Nevím proč se bojí, když tu samou fetku můžu potkat i někde na ulici. Od táty jsem se dozvěděla o Noci plné hvězd v Třinci. Říkal že, tam by mě i možná pustil. Celá natěšená zadám do vyhledávače "Noc plná hvězd" a samozdřejmě že loni byl ten festival konaný naposled! Když se daří tak se daří! :D Sice ty skupiny nic moc, ale byli tam i Dymytry. Nu což.. Což mi připomíná nejedete někdo někam? Můžete mě klidně vzít sebou, jsem hodná, klidná, nenáročná, ráda se mazlím (ale to jen s opačným pohlavím >:D) a nekoušu! :D :) Nehlaste se všichni :D

Těšte se, v létě to bude určitě PARTY HARD (pokud se někde dostanu :'DD)
Ale já to budu sledovat! Budu to bedlivě pozorovat a jestli bych opravdu někam jela, určitě se zde pochlubím >:D
Žijte blaze, loučím se
Aurewen

Pokud někdo něco víte o rockových/metalových letních festivalech v okolí Ostravy, Opavy, Jablunkova a Frýdku Místku.. napište mi prosím do komentů, nebo na mail, díky :)

Šťouch

13. ledna 2013 v 15:32 | Aurewen
Není to úžasné? :D

Něco jako vykecávačka posledních dní. Jak už jste si jistě všimli mám bohužel tak nezajímavý život, takže čtení tohoto můžete rovnou přeskočit. Ale tak zkusit něco sepsat můžu. V prvé řadě, už je to jasné. Poslouchám folk/viking metal :D Sama od sebe jsem začala poslouchat Ensiferum, ani nevím jak, ale nějak jsem na ně narazila. Včera jsem taky narazila na fotku Mathiase Nygårda a jeho skupinu Turisas. Něco jsem pozjišťovala dnes večer si je zkusím naposlouchat. Nemůžu nezmínit ani Eluveitie a Korpiklaani. Zjistila jsem že hodně písniček jsem slyšela už dřív, jen jsem nevěděla jak se jmenují, tak jsem jim nevěnovala ani pozornost. Co jinak nového? Zjistila jsem že fleky na mých zdech jsou zas o něco víc vidět, spím v mikině (mít nejchladnější místnost jako pokoj není žádná lambáda), taky se chystám nakreslit Frankenweenieho a chystám se už konečně pořádně učit! Doufám že to zvládnu, není to žádná sranda, v poslední době jsem si nějak odvykla. A v poslední době mě opět chytla žravá nálada. Bože, nechci vědět jak budu v létě vypadat.

A mám chuť někam jet! někam na sraz.. nevím koho.. třeba bláznů do folk metalu, anime, finska, japonska nebo já nevím, čehokoliv. Prostě mám chuť poznat někoho nového :DD

Co říkáte na volby? Já nevím co si o tom mám myslet. Myslím, že Češi už to prostě tak neberou. Ze srandy tam vyberou dva exoty aby se aspoň u těch televizí pobavili :D Což my, jsme se u té televize po obědě všichni krásně pobavili :DD Nevím jestli je to tím jestli jsou Češi opravdu ujetí, nebo už si z toho dělají srandu.. Fakt nevím :D Ale co smích je zdravý, tak se tomu všichni zasmějme a neřešme to :)

Mimochodem neznáte nějaký hezký dokument o Finsku?

A myslím si..

9. října 2012 v 21:02 | Aurewen
.. že mě asi brzo trefi!


Já nevím! To se ani nedá popsat jak mně někteří inteligentní jedinci z mého okolí vytáčejí.. Utahujte si ze mně! Však já nevím kdo mi tu posledně zobal z ruky.. Ale fajn, já to přežiju.. Dyť je to úplně jedno, ffuuu..Nejradši bych odsaď vypadla někde hodně daleko, za novýma a hlavně NORMÁLNÍMA lidma.. Aspoň bych na to přestala myslet.. Proboha, já mám fakt čím dál tím víc takového tucha, že asi brzo zatřepu nožičkama a budu pod kytičkama. Aspoň, že zítra nejdem do školy a máme nějaký projekt. Za chvilku se asi odhodlám začít toho Sheldon, pokud do té doby netřísknu o stůl a neusnu :D Taky jsem se chtěla zeptat, jsem tu jediná která má poslední dobou strašně žravou náladu? Sežeru všechno na co přijdu :D Budu se muset rychle nějak převychovat, jinak to dopadne špatně :D Jinak jsem měla opět pořád stejně nudný den a nepředpokládám že by mé dny v nejbližší době nabyli nějakého jiného či dokonce zajímavého spádu :D

Pokojně odcházím..
.. Aurewen

Procházky

8. října 2012 v 21:04 | Aurewen

Milujete procházky? Já ano, hlavně ty podzimní a zimní :)
Poslední dobou nedělám nic jiného, než koukám na doktora, nevnímám a chodím na procházky.. A taky bych pořád spala, což je celkem blbé protože máme poslední dobou školu pořád na sedmou.. fuj :D Ze stolu na mně kouká úkol z matematiky, nedodělám ho.. jelikož jsem mrtvá :D Nejradši bych si vzala čínu, nebo nějakou jinou mňamku a sedla si a znuděně, stejně jako Serj koukala do blba.. a spala. Možná že je to i tím počasím, tím že mně Bedřich budí blbostma v kleci poměrně brzo, nebo i tím, že poslední dobou ten spánek jaksi taksi zanedbávám (no i když). Každopádně už se těším až mně to přejde a až budu mít konečně dostatek energie, nevypínat ráno ty časné budíky a přivstat si o půl hodinu. Jinak mám v plánu pokusit se nakreslit Sheldona a Howarda z The Big Bang Theory a Doktora (desátého - v podání Tennanta, mám ho nejradši :3), takže doufám že se na to nevyprdnu stejně jako na ostatní mé stále nedodělané obrázky, které pořád přibývají. Místo náušnice mám v uchu (druhá dírka) piercing - taková ta "činka" :) Jinak mám strašně nezáživný a nudný život, takže i ty deníčkovské zápisy budou krátké, nudné.. no ani číst je nemá cenu :D

Loučím se
.. Aurewen
 
 

Reklama

Blog založen 30.9. 2012