Srpen 2013

Víc času pro opravdové přátele

29. srpna 2013 v 18:16 | Lorien |  Zpovědnice
Člověk se snaží být přátelský a dostane se mu falešných planých řečí, výmluv a ignorace.
Chápu, že kdyždý si nesedne s každým, nejsem třeba sympatická, ale z jedné strany. Proč mi dává falešné naděje, ale v závěru se na mě vlastně jen trapně usměje když ho potkám? Chápu, že asi fakt nemá moc času kvůli brigádě (pokud to teda není výmysl), ale když člověk chce tak si ten čas prostě udělá. Nehledě na to, že ho opravdu pořád jen potkávám. Dobře očividně nemá zájem o kontakt s mou maličkostí. To beru. Ale když už teda zájem nemá, tak ať se aspoň pořád nezastavuje na "kus řeči". Ještě víc mě to pak mrzí.

Člověk se snaží být opět přátelský a dostane se mu trapného "Hele, já už musím promiň." Chápu. Jen nechápu, že jim třeba teda aspoň není trapně, když si mě aspoň nehodí do offlinu, když nechtějí být rušeni. To by je ty dva kliky zabily? No budiž, mně je trapně i za ně :D

Spávně, velmi špatně snáším, když se někomu nehodím a nestojí o mě a mou pozornost. A tak si říkám, když nestojí oni o mě, proč bych já měla stát o ně? Jó, ach ta puberta.

Novinky stereotypu

26. srpna 2013 v 22:42 | Aurewen |  Diary
Stůl mi zdobí obrovská černá kráva o které můj rodič tvrdí, že je to tiskárna, skener, kopírka a já nevím co všechno v jednom. Mám pocit, že zvířata které chci nakrmit, mi chtějí sežrat ruku, zatímco od ostatních si poslušně vezmou nabízené jídlo. Opravdu, už si ze mě dělají srandu, že mi tu ruku Hermann, jinak řečeno srnka (nebo co já vím, co to bylo) nesežere. Já viděla jeho krvežíznivý odlesk v očích. Neumím hrát bowling. V DM jsem poprvé koupila hennu a v tescu přikoupila červenou papriku, zasvěcení ví, že do henny se přidává pro větší intenzitu barvy. Má drahá polovička na mě však vyvalila oči a dělala si ze mě srandu, že si hodlám kebuli barvit paprikou, nebo něco na ten způsob. Taky jsem v tescu omrkla, jestli tam stále mají ty božské zebrované sešity, které si plánuji pořídit. Začala jsem hrát social life na ksichtknížce. A s mou drahou polovičkou jsme se vytvořili v simících. Já jsem tam samozřejmě asi tak tisíckrát krásnější než ve skutečnosti :D A dnes se mé sny nesly v duchu The Walking Dead, aneb všude samí zombíci, jen jsem měla svou vlastní skupinu na přežívání, z původní sestavy zbyl jen Hershel a Andrea (a to jsem ji nikdy neměla ráda, fakt štěstí). Toť menší shrnutí, včerejšího dne.

Poroučím se, Lorien


Lhostejnost

25. srpna 2013 v 1:04 | Lorien |  Diary

Znáte takové ty chvíle, kdy jen sedíte, čumíte do blba a přemýšlíte o tom jak to v následujících dnech bude? Tak přesně takové teď prožívám. Doma jen čumím, nevím do čeho bych píchla. Ven bych klidně šla. On by se někdo určitě našel, kdybych pár lidí obvolala, jenže ono to nemá ani cenu, když jsem taková polochcíplá. A to jsem myslela, že když půjdu ven sama jen se psem, tak se trochu vzpamatuju. Ani prd, beze změny. Prošla jsem si hřbitov, už dlouho jsem tam nebyla. Opravdu už se těším na podzim, ráda bych se na hřbitově prošla v takový ten hezký podzimní večer, kdy by byl osvětlen světlem tisíců svíček. Ovšem ne na Dušičky, to je tam přelidněno. Děsí a zároveň mě těší (haha, to mě rychle přejde) představa školy. Jsem zvědavá, jak já osoba děsící se kontkatu s cizími lidmi, pochodí při nástupu do nové školy a třídy plné cizích děcek. Mimochodem, co bych tak ještě před tím prvním školním dnem chtěla stihnout? Nabarvit se, koupit si něco na sebe a přežít obecní slavnosti. Pak už mě čeká zmíněný školní den a to budu muset zvládnout nějaké vyřizování, nákup školních potřeb (třikrát hurá) a shánění učebnic. A v neposlední řadě.. budu se muset zkusit nějak horko těžko začlenit do třídy a ideálně najít někoho podobně střeleného (ano i vy mi budete držet palce). A 6. mě taky čeká hornický den v Havířově, který mi někdo (ehm, nejmenujeme) dokázal znechutit a nijak moc se na něj netěším, pokud se tam teda dostanu. Uvažuju, že bych se na něj nakonec vyprdla. Teda bude mi to asi trochu líto, protože s jednou osobou jsme se neviděli asi měsíc, ale tak snad by se mi podařilo udělat si na ni potom čas samostatně. A sehnat peníze na cestu (zatleskejme si všichni, kteří již nemáme kapesné). V současné době si tu pouštím písničky interpretů které už neposlouchám, ale poslouchala jsem dost, stručně řečeno, takové ty srdcovky, které snad nikdy neomrzí :)

Poslechněte si ↓
x My Chemical Romance - Helena
x 30 Seconds to Mars - The Kill
x My Chemical Romance - Welcome To The Black Parade
x Green Day - 21 Guns

PS. Jo jsem sračka, k tomu všemu ještě emařská
PS2. Jo, od teď jsem Lorien

Blog založen 30.9. 2012